Pre rýchlu navigáciu na stránkach využite Mapu stránok

Kurz liečivého maľovania

Vzorka 8 z 38 symbolov Bachových esencií

Topoľ osika
Topoľ osika:
Je zdrojom nádeje a dôvery, dáva silu na prekonanie prekážok, zábran a tlakov vonkajšieho sveta a na sebarealizáciu.
Puk gaštana konského
Puk gaštana konského:
Pomáha uplatniť Vašu tvorivosť v súlade s reálnymi podmienkami prostredia, v ktorom sa pohybujete a zároveň prijímať názory a reakcie Vášho okolia, ktoré sa pre Vás stane zdrojom ponaučenia.
Čakanka:
Pomáha uvoľniť prehnane silné putá v prípade, že Vám obavy o bezpečie blízkych osôb a starosti s riešením ťažkých situácií spôsobujú napätie a stresy.
Čakanka
Cesmína ostrolistá:
Pôsobí v prípadoch, kedy sa Vám z rôznych príčin nedostáva dosť lásky, keď Vám bola odopretá a zmocňuje sa Vás nenávisť, žiarlivosť, závisť a nedôvera.
Cesmína ostrolistá
Červený gaštan
Červený gaštan:
Symbol tejto esencie predstavuje energiu, ktorá sa sústredí na určitý druh obáv, ktoré sa objavia, akonáhle Vaša schopnosť empatie narastie do tej miery, že začnete mať o najbližšie osoby strach, ktorým ich k sebe pripútavate.
Jedlý gaštan
Jedlý gaštan:
Pomáha extrémne, silne traumatizujúce zážitky na hranici únosnosti vnímať ako mimoriadnu príležitosť k osobnej premene. Pomôže Vám obnoviť Vaše sily a objaviť v sebe obrovskú energiu a množstvo nových možností, čo urobiť so svojím životom.
Železník lekársky:
Účinkuje ako výstraha upozorňujúca na to, aby človek nezabúdal aj na starostlivosť o vlastnú osobu a jej potreby, a to obzvlášť vtedy, keď sa všemožne snaží získať ostatných pre svoje ideály.
Železník lekársky
Záchranné kvapky:
Slúžia ako zdroj rýchlej pomoci, utíšenia a posilnenia v prípadoch šoku, v psychicky vypätých situáciách, pri nehodách, úrazoch, v panike. Je to zmes piatich základných Bachových esencií.
Záchranné kvapky